Jesteśmy na Google+
Google+
logo
Typ nieruchomości:
Typ transakcji:
Miasto:
Powierzchnia:
Cena:

NOVA – biuro nieruchomości z Częstochowy

NOVA to znane biuro nieruchomości z Częstochowy, funkcjonujące na rynku od 2004 roku. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej pomocy wszystkich osobom zainteresowanym kupnem lub sprzedażą mieszkań, domów, a także działek i lokali przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej. Pośredniczymy również przy wynajmie mieszkań oraz biur i powierzchni użytkowych.

Nasi pracownicy chętnie doradzą przy wyborze nieruchomości spełniających Państwa oczekiwania – metrażowe, lokalizacyjne czy w końcu finansowe. Zapewniamy również pomoc w uzyskaniu kredytów hipotetycznych. Na stałe współpracujemy ze znanymi bankami, w tym PKO BP S.A., Raiffeisen Bank, Deutche Bank, Millennium Bank, Santander ING Bank Śląski, Consumer Bank, Invest Bank, Bank Zachodni WBK.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę formalno-prawną. Dbamy o to, aby wszystkie transakcje realizowane z naszym udziałem przebiegły bezpiecznie. Nasza biuro nieruchomości posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, obejmujące wszystkie podejmowane przez nas działania. Gwarantujemy życzliwą i fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, której pozwala nam skutecznie działać.

W ciągu wielu lat działalności doskonale poznaliśmy specyfikę lokalnego rynku i jesteśmy w stanie przygotować ofertę wynajmu lub zakupu nieruchomości optymalnie dostosowaną do potrzeb klienta. Obsługujemy również klientów zagranicznych – z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, a także USA i Australii.

Nasza oferta nie ogranicza się do doradztwa i pośrednictwa przy sprzedaży domów i mieszkań, a obejmuje także usługę ubezpieczenie nieruchomości. Zajmujemy się pełną obsługą w zakresie nieruchomości – geodezyjną, zarządzaniem i wyceną nieruchomości, projektowaniem architektonicznym i aranżacją wnętrz.

Nieruchomości Nova to firma prowadzona przez Monikę Kmiecik, prawnika z wykształcenia. Początek działalności właścicielki biura nieruchomości przypada na przełom roku 2000 i 2001. Monika Kmiecik w 2001r. zdała egzamin państwowy z najlepszą lokatą oraz uzyskała Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 2655 nadaną przez Prezesa U M i R M. Jest Członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Katowicach oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w Warszawie.

NOVA Nieruchomości | III AL. NMP 61 LOK. 2A CZĘSTOCHOWA 42- 200 | TEL./FAX 034 324 28 03 |
Copyright by NOVA Nieruchomości. Realizacja Pronet sp. z o.o.
strona główna  |  o firmie  |  schowek  |  autopowiadamiacz  |  zgłoś ofertę  |  kontakt
nieruchomości